Wiele osób zmaga się z problemem ciągle odrastających włosów. To uporczywe, zwłaszcza w newralgicznych miejscach takich jak okolice bikini czy okolice twarzy u kobiet. To ciągłe kupowanie różnorodnych specyfików takich jak wosk, maszynki do golenia czy też pianki. Dodatkowo tradycyjne metody golenia zajmują to wbrew pozorom sporo czasu, który jest bardzo cenny. Warto zainwestować w depilację laserem aby pozbyć się tych problemów.

Depilacja laserowa – jak przebiega zabieg?

Zabieg depilacji laserowej jest bezinwazyjny, jednak z reguły większość profesjonalnych salonów przeprowadza specjalistyczny wywiad przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu i zakwalifikowaniem do niego danej osoby. Następnie doświadczony kosmetolog analizuje odcień skóry i kolor włosów swojego klienta, aby ustawić najbardziej optymalne parametry lasera. Jego moc nie może być za silna, gdyż podrażni skórę, ale też nie może być za słaba – nie rozgrzeje odpowiednio melaniny, która wtedy nie będzie efektywnie uszkadzała cebulek włosowych. Wiele profesjonalistów również na początku wykonuje próbę na kawałku skóry czy nie dojdzie do wystąpienia reakcji alergicznej – ale z reguły to tylko formalność. Podczas wstępu można spodziewać się takich pytań o choroby skóry, cukrzyce, planowanie ciąży czy karmienie piersią – są to po prostu przeciwwskazania.

Sprawdź: https://depilacja.pl/

Następnie dochodzi do serii zabiegów. Z reguły to 4-8 zabiegów, które odłożone są w czasie. Jest to optymalna ilość i zależy przede wszystkim od indywidualnych parametrów danej osoby. Zabieg jest bezbolesny i dość krótki – sesja trwa kilka do kilkunastu minut. Po przeprowadzeniu zabiegu nie powinno się stosować żadnych peelingów na skórę czy też eksponować jej na promienie słoneczne.

Podsumowanie

Aby mieć pewność co do profesjonalnego podejścia warto jest wybierać sprawdzone i renomowane salony. Depilacja.pl to sieć salonów, którą klienci darzą dużym zaufaniem – sprzęt jest najwyższej jakości, a pracownicy cechują się dużą wiedzą i doświadczeniem.

Comments are closed.

zobacz live url live url