Prace na poboczu, przebudowa jezdni, malowanie nowego przejścia dla pieszych czy łatanie dziur w asfalcie mają na celu podniesienie komfortu jazdy i bezpieczeństwa. Kierowcy przejeżdżający przez remontowany fragment muszą zachować wzmożoną czujność. Zmiana pierwszeństwa, wyłączenie jednego pasa ruchu czy zwężenie mogą wprowadzić chaos i dezorientację. Aby tak się nie stało, jednostki przeprowadzające prace muszą starannie zabezpieczyć dany obszar przy pomocy urządzeń BRD i znaków poziomych. Aby znak, pachołek czy zapora umieszczona na drodze były funkcjonalne, należy je starannie zabezpieczyć. Nic nie zrobi tego lepiej niż podstawa drogowa Nicrobase.

Czym jest podstawa drogowa Nicrobase?

Podstawa drogowa Nicrobase to polski produkt ułatwiający pracę firmom remontowym, zarządcom dróg oraz poprawiający bezpieczeństwo kierowców i innych uczestników ruchu. W przenośnych bazach montuje się oznaczenia pionowe umieszczane na jezdni tymczasowo lub na stałe: znaki, słupki, wahadłową sygnalizację, zapory, ażurowe ogrodzenia.

Podstawy wyposażone są w uniwersalne otwory montażowe. Można umieścić w nich znaki, słupki i tablice o zróżnicowanej konstrukcji. Znak umieszczony w bazie pewnie przylega do podłoża, nie przekręca się i nie przewraca, dzięki czemu jest doskonale widoczny i czytelny. Baza wykonana jest z PCV pochodzącego z recyklingu. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Nie traci swoich właściwości pod wpływem długotrwałej ekspozycji na wodę, promieniowanie UV, wysoką temperaturę oraz wilgoć i nie pęka, kiedy na bazę najedzie samochód. Przemyślana konstrukcja umożliwia łączenie baz w rozbudowane platformy o dużej stabilności. Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi. Podstawy można również umieścić jedna na drugiej, co ułatwia ich przechowywanie i transport. W sprzedaży znajdują się dwa modele różniące się wymiarami i wagą.

Wszechstronne zastosowanie

Podstawy polskiego producenta znajdują zastosowanie nie tylko na jezdni. Wykorzystywane są między innymi do oznaczania przestrzeni na lotniskach i parkingach, zabezpieczania placów budowy i przestrzeni eventowej przy pomocy ogrodzeń ażurowych oraz montażu wielkogabarytowych tablic, na przykład reklamowych.

 

 

Comments are closed.