Relaks blisko domu, w odpowiednio zaaranżowanym miejscu wypoczynkowym, to świetny pomysł na wiosnę, lato i początek jesieni. Wykreowanie wygodnej przestrzeni do odpoczynku nie jest dzisiaj trudne – pomogą w tym liczne kolekcje meblowe, wykonane zarówno z technorattanu, jak i aluminium, plecionek, lin, naturalnego drewna. Elementem, który warto rozważyć w ogrodzie jest skrzynia ogrodowa 500l.

Czy skrzynia ogrodowa 500l pomoże nam zachować porządek?

Skrzynia ogrodowa 500l to element dostępny w kolekcjach technorattanowych, jako ich uzupełnienie. Skrzynie takie dedykowane są przede wszystkim do przechowywania poduszek, siedzisk czy pledów ogrodowych w czasie kiedy nie są one użytkowane. Skrzynie sprawdzą się także jako miejsce do przechowywania dziecięcych zabawek czy narzędzi ogrodniczych – możliwości jest wiele! Skrzynia ogrodowa jako element rozbudowanych kolekcji technorattanowych stanowi świetne uzupełnienie przestrzeni. Skrzynie dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu będą pasować do wybranych mebli.

Jak zaprojektowana jest skrzynia ogrodowa 500l?

Technorattanowa skrzynia ogrodowa 500l opiera się na lekkim, aluminiowym stelażu. Wykorzystanie aluminium gwarantuje, że skrzynia jest trwała, a jednocześnie lekka, przez co jej przenoszenie z miejsca na miejsce nie jest problematyczne. Malowanie proszkowe stelaża sprawia, że stelaż jest odporny na korozję. Okrycie skrzyni tworzy plecionka technorattanowa, która odznacza się nieporowatą strukturą. Taka plecionka nie wchłania brudu, wilgoci, nie jest podatna na promieniowanie UV. Skrzynia ogrodowa 500l posiada wieko, które chroni ukryte w jej wnętrzu przedmioty. Skrzynia doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie kompletu meblowego, pozwoli na zachowanie elegancji oraz porządku w miejscu wypoczynkowym.

 

 

Comments are closed.