Zaprojektowanie praktycznej, eleganckiej kuchni jest dzisiaj w zasięgu ręki. Meble kuchenne na wymiar pozwolą na zrealizowanie marzeń o niebanalnym wnętrzu, który zachęca do gotowania i tworzenia smacznych posiłków. Czym meble kuchenne na wymiar różnią się od klasycznych, gotowych mebli?

Gdzie sprawdzą się najlepiej meble kuchenne na wymiar?

Możliwości jakie dają meble kuchenne na wymiar są praktycznie nieograniczone. Sprawdzą się one przede wszystkim w mniejszych kuchniach i aneksach, pozwalając na stworzenie oryginalnej zabudowy, i wykorzystanie potencjału danej przestrzeni. Meble takie warto również wykorzystać w dużych pomieszczeniach. Największym atutem mebli kuchennych jest bez wątpienia możliwość wykreowania indywidualnej zabudowy innej niż wszystkie. Meble kuchenne na wymiar będą dopasowane zarówno do pomieszczenia, jak i potrzeb – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu niebanalnych kuchni. Meble kuchenne na zamówienie pozwalają na zabudowanie problematycznych elementów wnętrz, takich jak skosy czy wnęki. W małych pomieszczeniach stworzą szansę na zabudowę aż po sam sufit, wykorzystując w pełni potencjał przestrzeni.

Jak tworzone są meble kuchenne na wymiar?

Pierwszym krokiem do stworzenia zabudowy kuchennej jest dokładne wymierzenie pomieszczenia, określenie jego problematycznych stron i potrzeb klienta. Kolejno zamawiający wybiera materiały i akcesoria – meble kuchenne na wymiar mogą być wykonane zarówno z klasycznych płyt meblowych laminowanych czy lakierowanych, ale też z litego drewna czy płyt fornirowanych. Meble mogą posiadać przeszklenia, jak również dekoracyjne panele – wybór jest praktycznie nieograniczony. Po akceptacji projektu wykonanego przez architekta do pracy przystępują stolarze. Ostatni etap to montaż mebli.

 

 

Comments are closed.

zobacz https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ live url