Wśród licznych propozycji na zaprojektowanie niebanalnej przestrzeni domowej, styl industrialny cieszy się największym zainteresowaniem. Moda na wnętrza industrialne początkowo obejmowała kawiarnie, restauracje i kluby, dzisiaj z powodzeniem wykorzystamy ten trend w domowym zaciszu. Szukając odpowiednich mebli i dodatków, warto postawić na hokery. Te kuchenne stołki zapewnią wygodę i zmienią przestrzeń!

Hokery we wnętrzach loftowych         

Szukając inspiracji na styl loftowy, warto przede wszystkim przyjrzeć się z bliska temu, jak styl ten wygląda. Wnętrza loftowe inspirowane są wnętrzami fabrycznymi. Są to przestronne przestrzenie, doskonale oświetlone dzięki dużym przeszkleniom. W domach czy w mieszkaniach styl ten osiągniemy poprzez zastosowanie konkretnej palety barw (biel, czerń, grafit, beże), ale też materiałów. Styl loftowy to przede wszystkim szkło hartowane, metal, kamień, lite drewno, cegła. Brak we wnętrzach loftowych klasycznych dekoracji – ich funkcję przejmują eleganckie meble i dodatki. Hokery to jedna z wielu propozycji, które sprawdzą się we wnętrzach loftowych idealnie. Hokery takie projektowane są przede wszystkim tak, by zapewnić wygodę użytkownikom, ale też by podnosić walory estetyczne otoczenia.

Jak zaprojektowane są hokery?

Hokery projektuje się z myślą o komforcie. Ich konstrukcja opiera się na metalowych profilach, które nie odkształcają się. Siedzisko i oparcie to najczęściej lite drewno dębowe lub bukowe. Jasny kolor drewna wspaniale komponuje się z ciemniejszym kolorem konstrukcji. Dodatkowo hokery posiadają też podnóżki, dzięki którym możliwe jest przybranie znacznie wygodniejszej pozycji podczas siedzenia. Krzesła barowe w stylu loft można wykorzystać zarówno w kuchniach, jadalniach, jak i salonach z wysokimi stołami.

Comments are closed.