Jak sprawić, by nasz przydomowy ogród był idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu? Kluczem jest zaprojektowanie przestrzeni, gdzie znajdą się meble do ogrodu. Miejsce to powinno być zacienione lub też osłonięte przez pergolę lub parasol. Jakie meble i dodatki wybrać, aby cieszyć się komfortem i doskonałą jakością kupionych produktów?

Meble do ogrodu dostosowane do konkretnych potrzeb

Jak w skrócie opisać meble do ogrodu wykonane z technorattanu? Klienci najczęściej wymieniają ich doskonałą jakość, świetne parametry techniczne, elegancki design i ciekawe kolory. Faktem jest, że meble technorattanowe są tworzone w oparciu o najnowsze trendy, jednak najważniejszym zagadnieniem dla projektantów jest odpowiednie profilowanie, aby meble wspierały nasz komfort. Meble ogrodowe z tego tworzywa zamknięte są w rozbudowanych kolekcjach – znajdziemy w nich zarówno elementy wypoczynkowe, jak i jadalniane czy kawowe. Największym zainteresowaniem cieszą się komplety złożone z obszernych sof narożnych oraz wygodnych foteli i stolików kawowych. Na niewielkich tarasach czy balkonach lepszym rozwiązaniem będą komplety kawowe, składające się z kilku wygodnych foteli oraz stolika. 

Technorattanowe meble do ogrodu – jak są konstruowane?

Meble do ogrodu tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na warunki pogodowe. Ich stelaże tworzone są z lekkich konstrukcji aluminiowych malowanych proszkowo. Materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na działanie korozji. Zastosowanie aluminium niebagatelnie wpływa na wagę mebli – są one lekkie, a ich podnoszenie nie sprawia problemów. Wierzch mebli tworzy technorattanowa plecionka – materiał ten do złudzenia przypomina naturalny technorattan. Tworzywo to nie wchłania brudu czy kurzu, nie jest podatne na działanie promieniowania UV. 

Comments are closed.

live url live url live url