Wśród licznych pomysłów na aranżację przydomowego tarasu wyróżnia się taras w stylu angielskim. Styl ten zachwyca detalami, obecnością zieleni i kwiatów wokół oraz detalami. Jak zaaranżować taras w stylu angielskim przy własnym domu i stworzyć perfekcyjną przestrzeń do odpoczynku?

Taras w stylu angielskim z wygodnymi meblami

Taras w stylu angielskim to idealne połączenie wygody i estetyki: w takiej przestrzeni musi znaleźć się dość miejsca zarówno na wygodne meble, jak i otaczające przestrzeń rośliny i kwiaty. Całość prezentuje się zjawiskowo, a osoby przebywające na takim tarasie mogą czerpać z lata pełnymi garściami. Aranżując taras w stylu angielskim, przede wszystkim musimy wybrać meble ogrodowe – najlepsze okażą się komplety w kolorze białym. Szeroki wybór elementów znaleźć można w kolekcjach technorattanowych – projektanci proponują klasyczne sofy, leżanki ogrodowe, fotele wiszące z kształcie kokonów, ale tez niewielkie komplety kawowe. Atutem mebli z technorattanu jest bez wątpienia ich wysoka odporność na uszkodzenia, jak również lekkość – konstrukcje takie oparte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Okrycie mebli technorattanowych tworzy plecionka syntetyczna, która nie płowieje, nie jest podatna na wnikanie kurzu. Meble technorattanowe można dodatkowo ozdobić poduszkami, pledami i kocami w żywych kolorach.

Taras w stylu angielskim tonący w kwiatach!

Aby nadać tarasowi odpowiedniej oprawy koniecznie wykorzystajmy kwiaty. W kompletach technorattanowych znaleźć można donice o różnorodnych wielkościach – pozwolą one na sadzenie gotowych sadzonek ulubionych kwiatów czy też wysiewanie roślin, które będą wzrastać w okresie wiosny i lata. Uzupełnieniem przestrzeni mogą być również lampiony, które pozwolą na przedłużenie miłych chwil na tarasie i korzystanie z ciepłych, letnich wieczorów.

 

 

Comments are closed.

zobacz https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ live url