Dobrze wyposażony sklep jeździecki jest rajem dla każdego fana tej dyscypliny. Stacjonarne i internetowe punkty oferują produkty dedykowane amatorom zaczynającym swoją przygodę z jeździectwem i biegłym zawodowcom. Jakie artykuły znajdziesz w ofercie sklepów jeździeckich? Sprawdź i skompletuj swój niezbędnik! 

Sklep jeździecki: podstawowe wyposażenie

Od jakich akcesoriów warto zacząć kompletowanie stroju? Odwiedzając sklep jeździecki, w pierwszej kolejności skup się na kasku – podstawowym elemencie zapewniającym bezpieczeństwo podczas jazdy. Wykonany z poliwęglanu kask wysokiej jakości jest lekki, a jednocześnie wytrzymały. Poliwęglanowa skorupa wyściełana jest od wewnątrz miękką, wymienną gąbką wchłaniającą pot. Ważne jest, aby kask spełniał rygorystyczne normy CE VG1 01.040 2014-12 oraz SEI ASTM F1163-15. Kiedy kask jest już wybrany, możesz przejść do kompletowania innych elementów. Nie musisz inwestować w kosztowne, skórzane oficerki czy profesjonalne kamizelki. Na dobry początek wystarczą elastyczne bryczesy, które nie będą krępować ruchów i powodować bolesnych otarć, przewiewna koszulka polo z naturalnej tkaniny i sztyblety idealnie pasujące do strzemion i stabilizujące stopę.

Specjalistyczne produkty

Renomowane sklepy jeździeckie pomagają zawodowcom przygotować się do ważnych zawodów. Wśród ogromu produktów dedykowanych profesjonalistom wyróżnić możemy stroje konkursowe, siodła o budowie przystosowanej do konkretnych dyscyplin, ozdobne toczki, płaszcze, interkomy umożliwiające sportowcom grupową komunikację… W dobrze wyposażonym sklepie znajdziesz również elementy przeznaczone dla koni oraz wyposażenie stajni. 

Comments are closed.

https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/ zobacz wiecje https://schuylerlake.com/modelowanie-ciala-jak-skutecznie-zredukowac-cellulit-i-wysmuklic-talie/