Nie ma wątpliwości, że w kuchni będą obecne kolory. Jakie? Wybór jest naprawdę ogromny. W szczególności, jeżeli spojrzy się na farby, jakie dostępne są w obecnych czasach, w sklepach. Jak samemu zaprojektowac kuchnie w pięknych kolorach?

Modna i ponadczasowa kuchnia

Jak samemu zaprojektowac kuchnie w białym kolorze? Chyba jedna z najbardziej oczywistych propozycji. Uniwersalny kolor, który można połączyć również z wieloma innymi odcieniami. Może ktoś zdecyduje się na nieco bardziej odważne połączenia, jak chociażby biało-żółty, biało-pomarańczowy, biało-zielony, biało-fioletowy? Takich propozycji jest naprawdę dużo. Dodatkowo należy również wspomnieć o tym, że są to jedne z najciekawszych i najmodniejszych propozycji w ostatnich czasach. Biel można również łączyć z ciemnymi kolorami, jak np. brąz, czy też czerń.

Jak samemu zaprojektowac kuchnie w ciemnych kolorach?

Także bardzo odważna propozycja, która na dodatek nie musi być połączona z bielą. W końcu czarny to także kolor zaliczany do uniwersalnych. Jeżeli tylko ktoś ma dużą kuchnię, to jak najbardziej może pomyśleć o czerni, granacie, butelkowej zieleni. Dlaczego duża kuchnia? Ponieważ nie będzie ona wtedy wydawała się taka przytłoczona, mroczna. Ciemne kolory są modne, ale mogą kraść ciepło tego pomieszczenia, dlatego z rozsądkiem trzeba używać takich propozycji. Nie można również zapomnieć o tym, aby kuchnię dobrze oświetlić. Dobór odpowiednich lamp (małych i dużych) to jedna z najważniejszych kwestii, której nie można w żaden sposób pomijać.

 

Comments are closed.

live url live url live url