Tworząc przestrzeń wypoczynkową przy domu warto zastanowić się nie tylko nad funkcjonalnymi meblami, ale również nad elementami, które zmienią otoczenie na lepsze. Doniczki na taras oraz skrzynie ogrodowe to jedne z pierwszych wyborów, które podejmujemy w sklepach. Doniczki na taras nie tylko uzupełnią aranżację, ale też pozwolą nam otoczyć się roślinami! Jakie doniczki wybrać?

Nowoczesne doniczki na taras

Aranżując taras w stylu nowoczesnym szukajmy produktów wpisujących się w ten trend. Doniczki na taras wykonane z cementu to jedna z ciekawszych propozycji, która z pewnością nas zachwyci. Doniczki na taras z cementu tworzone są z trwałych materiałów zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, wnikaniem brudu, odpryskiwaniem. Doniczki na taras tego typu mogą pozostać na tarasie przez okres zimy, gdyż nie są podatne na niskie temperatury. Doniczki na taras cementowe to świetne rozwiązanie, kiedy pragniemy ustawić na tarasie niewielkie krzewy – stabilna konstrukcja doniczki tego typu sprawi, że bez trudu utrzyma one cięższe rośliny, takie jak małe krzewy. 

Doniczki na taras wykonane z technorattanu

Szukając klasycznych rozwiązań na taras warto wybrać technorattanowe doniczki na taras. Donice tego typu świetnie uzupełnią przestrzeń z meblami technorattanowymi i sprawią, że stanie się ona pełniejsza. Doniczki na taras z technorattanu to produkty o podwyższonej odporności na ścieranie, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Technorattan jest tworzywem, które doskonale sprawdza się w polskich warunkach, a dodatkowo nie zmienia koloru pod wpływem promieniowania UV. Doniczki na taras z technorattanu świetnie sprawdzą się w aranżacjach rustykalnych czy prowansalskich. 

Comments are closed.

live url live url zobacz